Volejte nebo prozvoňte 773 741 831 (VŠEDNÍ DNY 8:00 - 16:00)

Proč Moxom?

Flexibilně reagujeme na požadavky zákazníka a upravujeme počet pracovníků například i na týdenní bázi tak, aby odpovídal reálné potřebě dle objemu výroby. Vy platíte pouze za odpracované hodiny. Lze to i s kmenovými zaměstnanci?

Díky dlouholetým zkušenostem, rozsáhlé databázi a síti náborových kanceláří pro vás zajistíme vhodné zaměstnance dle požadavků. Vybereme vám zaměstnance z České republiky, ze Slovenska, Bulharska nebo Rumunska, spolupracujeme také s přední personální agenturou v Srbsku, a umíme zajistit i zaměstnance z Vietnamu.

Naší filozofií je zajistit vám nejen odpovídající zaměstnance, ale také kompletní péči po celou dobu trvání zakázky. Zaměstnancům zajistíme ubytování a dopravu.

Agenturní koordinátor, jehož jediným úkolem je přímo řídit chod zakázky, je vám k dispozici a stále reaguje na vaše podněty a potřeby. V případě většího počtu našich zaměstnanců u vás je pak koordinátor přítomen stále ve vašem provozu. Náklady hradíme my.

Jen spokojený zaměstnanec podá odpovídající pracovní výkon a jen spokojený klient bude pokračovat ve spolupráci.

Proč zvolit agenturu Moxom s.r.o.

Usnadníme vám život

Máte spočítáno, kolik vás reálně stojí jedna hodina práce kmenového zaměstnance? Jsou to náklady na mzdu a zákonné odvody. Nebo i něco dalšího? Nezapomněli jste do průměrných hodinových nákladů započítat:

01.

náklady spojené s vlastním přijetím pracovníka

02.

propagace, prezentace, marketing

03.

výběr zaměstnanců

04.

poznání zaměstnanců

05.

náklady ušlé příležitosti

06.

čas

V případě agenturních zaměstnanců platíte za odpracovanou hodinu.